כל הקטגוריות

קו שחול צינור ליבת סיליקון של ג'וול

מקום מוצא:צ'אנג ג'ואו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:3/4/8 ליבות
הסמכה:CE, ISO
כמות מינימום הזמנה:סט 1
פרטי אריזה:אריזת מזרן
זמן משלוח:ימי 60
תנאי תשלום:TT,LC


צרו קשר
סרטון עבודה של מוצר

תיאור

מקום מוצא:צ'אנג ג'ואו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:3/4/8 ליבות
הסמכה:CE, ISO

苏州 金 纬 2021 版 -24

חומר הגלם של מצע צינור ליבת הסיליקון הוא פוליאתילן בצפיפות גבוהה, השכבה הפנימית השתמשה בחומר סיכה מוצק של סיליקה ג'ל מקדם חיכוך נמוך ביותר. זה עמיד בפני קורוזיה, קיר פנימי חלק, העברת כבלים נושבת גז נוחה ועלות בניה נמוכה. בהתאם לצרכים, גדלים וצבעים שונים של צינורות קטנים הם

苏州 金 纬 2021 版 -25תמונה

מרוכז על ידי מעטפת חיצונית. המוצרים מוחלים על מערכת רשת תקשורת כבלים אופטית לאוטוסטרדה, רכבת וכן הלאה. פס הייצור יכול לממש מספר צינורות בסיס בו זמנית, להתיר במהירות גבוהה, ולכסות במהירות ובאופן שווה את המעטפת החיצונית. מתיחה סינכרונית, חיתוך וסליל מוצרים מוגמרים נשלטים על ידי מחשב, עם מהירות ייצור גבוהה ויעילות.

硅 芯 管


יתרון תחרותי

ביצועים ויתרון:

ג'וול היא היצרנית הגדולה ביותר של מכונות שחול מפלסטיק בסין. יש לנו ספק יציב וספק יוקרתי המספקים לנו את המוצרים האיכותיים ביותר, כמו המנוע, תיבת ההילוכים, האינברטר, PLC .. וכו '. אנחנו לא רק מבטיחים את האיכות, אלא גם אנחנו יכולים להבטיח את 100% שלה אמיתי. על החלק החשוב ביותר, הבורג והחבית, עשינו בעצמנו. חוץ מזה, יש לנו את השירות הטוב ביותר לאחר המכירה. יש לנו מעל 300 איש שירות לאחר המכירה אשר יכול לעשות את שירות לאחר המכירה עבור לקוחות בכל רחבי העולם. כמו שאחד הלקוחות היפנים שלנו אמר: "איפה שיש בן אנוש, בכל מקום שאתה יכול לראות את Jwell People". בחירת ג'וול, בחירת הצלחה. אנו מצפים לשתף פעולה איתך לבניית שרשרת אקולוגית שחולית עולמית גבוהה וחכמה ביחד!8
9
10
אריזה ומשלוח

כל מכונות Jwell יהיו ארוזות על ידי משטחי עץ. עבור חלקי חילוף חשובים נארוז עם ארגז העץ. כדי שהמכונות וחלקי החילוף יוכלו להגיע בבטחה ללקוח הסיני. אנו מבקשים מהלקוח שלנו לקנות את הביטוח לפני משלוח המכולות.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
שאלות נפוצות

ש 1: מהי כושר הייצור שלך
A1: אנו מייצרים יותר מ- 2000 קווי שחול מתקדמים בכל שנה ברחבי העולם.

ש 2: מה לגבי משלוח?
A2: אנחנו יכולים לשלוח את חלקי החילוף הקטנים באמצעות אוויר מפורש לעניין דחוף. וקו הייצור השלם בים כדי לחסוך בעלויות. אתה יכול להשתמש בסוכן המשלוחים שהוקצה לך או במשלח השיתופי שלנו. הנמל הקרוב ביותר הוא סין שנחאי, נמל נינגבו, הנוח לתחבורה ימית ..

ש 3: האם יש שירות לפני המכירה?
A3: כן, אנו תומכים בשותפים העסקיים שלנו על ידי שירות לפני מכירה. ל- Jwell למעלה מ -300 מהנדסי בדיקה טכניים הנוסעים ברחבי העולם. כל המקרים יענו בפתרונות מהירים. אנו מספקים שירות הדרכה, בדיקה, תפעול ותחזוקה למשך חיים.

ש 4: האם העסק והכסף שלנו בטוחים עם מכונות Jwell?
A4: כן, העסק שלך בטוח והכסף שלך בטוח. אם תבדוק את הרשימה השחורה של חברת סין, תראה שהיא אינה מכילה את השם שלנו מכיוון שלעולם לא נצרנו את הלקוחות שלנו. JWELL נהנית ממוניטין רב מצד הלקוחות והעסק והלקוחות שלנו גדלים משנה לשנה.


חקירה