כל הקטגוריות
  • 3
  • 2
  • 1
  • 苏州 金 纬 2021 版 -34
  • 3
  • 2
  • 1
  • 苏州 金 纬 2021 版 -34

Jwell PVC תאום שני צינורות כפול צינורות שחול

מקום מוצא:צ'אנג ג'ואו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:PVC16-200 מ"מ
הסמכה:CE, ISO
כמות מינימום הזמנה:סט 1
פרטי אריזה:אריזת מזרן
זמן משלוח:ימי 60
תנאי תשלום:TT,LC


צרו קשר
סרטון עבודה של מוצר

תיאור

מקום מוצא:צ'אנג ג'ואו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:PVC16-200 מ"מ
הסמכה:CE, ISO

苏州 金 纬 2021 版 -39

בהתאמה לדרישות השונות של קוטר וצינור הצינור, ישנם שני סוגים של מכבש SJZ80 ו- SJZ65 מיוחד עם בורג כפול, אופציונלי; הצינור הכפול מת באופן שווה ומפיץ את תפוקת החומר, ומהירות שחול הצינור מוופלת במהירות;

苏州 金 纬 2021 版 -38

ניתן לשלוט בנפרד בתיבת קירור ואקום כפול ביעילות גבוהה, ופעולת ההתאמה נוחה בתהליך הייצור; מכונת חיתוך ללא אבק, שליטה עצמאית בתחנה כפולה, מהירות מהירה, אורך חיתוך מדויק. מלחציים מסתובבים פניאומטיים מבטלים את הצורך להחליף מלחציים. עם מכשיר chamfering אופציונלי.

苏州 金 纬 2021 版 -37苏州 金 纬 2021 版 -35

3 PVC 双 管 挤出
יישומים

תמונה

יתרון תחרותי

ביצועים ויתרון:

ג'וול היא היצרנית הגדולה ביותר של מכונות שחול מפלסטיק בסין. יש לנו ספק יציב וספק יוקרתי המספקים לנו את המוצרים האיכותיים ביותר, כמו המנוע, תיבת ההילוכים, האינברטר, PLC .. וכו '. אנחנו לא רק מבטיחים את האיכות, אלא גם אנחנו יכולים להבטיח את 100% שלה אמיתי. על החלק החשוב ביותר, הבורג והחבית, עשינו בעצמנו. חוץ מזה, יש לנו את השירות הטוב ביותר לאחר המכירה. יש לנו מעל 300 איש שירות לאחר המכירה אשר יכול לעשות את שירות לאחר המכירה עבור לקוחות בכל רחבי העולם. כמו שאחד הלקוחות היפנים שלנו אמר: "איפה שיש בן אנוש, בכל מקום שאתה יכול לראות את Jwell People". בחירת ג'וול, בחירת הצלחה. אנו מצפים לשתף פעולה איתך לבניית שרשרת אקולוגית שחולית עולמית גבוהה וחכמה ביחד!8
9
10
אריזה ומשלוח

כל מכונות Jwell יהיו ארוזות על ידי משטחי עץ. עבור חלקי חילוף חשובים נארוז עם ארגז העץ. כדי שהמכונות וחלקי החילוף יוכלו להגיע בבטחה ללקוח הסיני. אנו מבקשים מהלקוח שלנו לקנות את הביטוח לפני משלוח המכולות.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
שאלות נפוצות

ש 1: מהי כושר הייצור שלך
A1: אנו מייצרים יותר מ- 2000 קווי שחול מתקדמים בכל שנה ברחבי העולם.

ש 2: מה לגבי משלוח?
A2: אנחנו יכולים לשלוח את חלקי החילוף הקטנים באמצעות אוויר מפורש לעניין דחוף. וקו הייצור השלם בים כדי לחסוך בעלויות. אתה יכול להשתמש בסוכן המשלוחים שהוקצה לך או במשלח השיתופי שלנו. הנמל הקרוב ביותר הוא סין שנחאי, נמל נינגבו, הנוח לתחבורה ימית ..

ש 3: האם יש שירות לפני המכירה?
A3: כן, אנו תומכים בשותפים העסקיים שלנו על ידי שירות לפני מכירה. ל- Jwell למעלה מ -300 מהנדסי בדיקה טכניים הנוסעים ברחבי העולם. כל המקרים יענו בפתרונות מהירים. אנו מספקים שירות הדרכה, בדיקה, תפעול ותחזוקה למשך חיים.

ש 4: האם העסק והכסף שלנו בטוחים עם מכונות Jwell?
A4: כן, העסק שלך בטוח והכסף שלך בטוח. אם תבדוק את הרשימה השחורה של חברת סין, תראה שהיא אינה מכילה את השם שלנו מכיוון שלעולם לא נצרנו את הלקוחות שלנו. JWELL נהנית ממוניטין רב מצד הלקוחות והעסק והלקוחות שלנו גדלים משנה לשנה.


חקירה