כל הקטגוריות
  • TPU
  • TPU

סרט שקוף TPU, קו שחול של סרט חם

מקום מוצא:סוז'ו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:JWS
הסמכה:CE, ISO
כמות מינימום הזמנה:סט 1
פרטי אריזה:אריזת מזרן
זמן משלוח:ימי 110
תנאי תשלום:TT,LC


צרו קשר
תיאור
מקום מוצא:סוז'ו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:JWS
הסמכה:CE, ISO

● לסדין TPU (פוליאוריטן תרמופלסטי) תכונה מצוינת של מתח גבוה, כוח מתיחה גבוה, קשיחות טובה, עמידות להזדקנות, רעיל לסביבה, אנטימיקוטי ואנטי בקטריאלי, עמידות בפני שחיקה וקורוזיה, תאימות ביולוגית. נעשה בו שימוש נרחב בתחום הנעליים, הבגדים, הצעצועים המלאים באוויר, ציוד ספורט תת ימי ומים, ציוד רפואי, ציוד כושר, חומר מושב לרכב, מטריה, תיק מזוודות, זכוכית חסינת קליעים, חומר אריזה.

● קו הייצור מאמץ כיול שחול וגליל עם עובי גיליון 0.05-2 מ"מ ורוחב 1000-2000 מ"מ, אשר יכול לייצר מוצר שקוף, צבעוני ומורכב.

יישומים

TPU-1

TPU-2

TPU-3

מפרטים
מספר סימוכיןJWS120 / 36JWS130 / 36
רוחב ייצור (מ"מ)1000 3000 XNUMX1000 3000 XNUMX
עובי ייצור (מ"מ)0.02 2.0 XNUMX0.02 2.0 XNUMX
קיבולת (ק"ג / שעה)200 300 XNUMX300 400 XNUMX


יתרון תחרותי

ביצועים ויתרון:
פס ייצור זה מאמץ את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר באירופה. זהו הישג מחקרי חדש של קו ייצור חיסכון באנרגיה, המתאים לחילוץ במהירות גבוהה של צינור HDPE, PP וצינורות פוליאולפין אחרים. בהשוואה לקו ייצור משותף, האפקט החוסך באנרגיה מגיע ל -35%, ויעילות המוצר עולה יותר מפי 1, ולכן היא לא רק חוסכת את עלות האתר וכוח העבודה, אלא גם משפרת את היעילות.
לפס ייצור זה מראה יפה, תואר אוטומטי גבוה יותר, ייצור אמין ויציב.


8
9
10
אריזה ומשלוח

כל מכונות Jwell יהיו ארוזות על ידי משטחי עץ. עבור חלקי חילוף חשובים נארוז עם ארגז העץ. כדי שהמכונות וחלקי החילוף יוכלו להגיע בבטחה ללקוח הסיני. אנו מבקשים מהלקוח שלנו לקנות את הביטוח לפני משלוח המכולות.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
שאלות נפוצות

ש 1: מהי כושר הייצור שלך?
A1: אנו מייצרים יותר מ- 2000 קווי שחול מתקדמים בכל שנה ברחבי העולם.

ש 2: מה לגבי משלוח?
A2: אנחנו יכולים לשלוח את חלקי החילוף הקטנים באמצעות אוויר מפורש לעניין דחוף. וקו הייצור השלם בים כדי לחסוך בעלויות. אתה יכול להשתמש בסוכן המשלוחים שהוקצה לך או במשלח השיתופי שלנו. הנמל הקרוב ביותר הוא סין שנחאי, נמל נינגבו, הנוח לתחבורה ימית ..

ש 3: האם יש שירות לפני המכירה?
A3: כן, אנו תומכים בשותפים העסקיים שלנו על ידי שירות לפני מכירה. ל- Jwell למעלה מ -300 מהנדסי בדיקה טכניים הנוסעים ברחבי העולם. כל המקרים יענו בפתרונות מהירים. אנו מספקים שירות הדרכה, בדיקה, תפעול ותחזוקה למשך חיים.

ש 4: האם העסק והכסף שלנו בטוחים עם מכונות Jwell?
A4: כן, העסק שלך בטוח והכסף שלך בטוח. אם תבדוק את הרשימה השחורה של חברת סין, תראה שהיא אינה מכילה את השם שלנו מכיוון שלעולם לא נצרנו את הלקוחות שלנו. JWELL נהנית ממוניטין רב מצד הלקוחות והעסק והלקוחות שלנו גדלים משנה לשנה.


חקירה