כל הקטגוריות
  • PLA
  • חיית מחמד
  • PLA
  • חיית מחמד

PLA, APET, PETG, קו שחול גיליונות CPET

מקום מוצא:צ'אנגז'ואו / סוז'ו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:JWS
הסמכה:CE, ISO
כמות מינימום הזמנה:סט 1
פרטי אריזה:אריזת מזרן
זמן משלוח:ימי 110
תנאי תשלום:TT,LC


צרו קשר
סרטון עבודה של מוצר

תיאור
מקום מוצא:צ'אנגז'ואו / סוז'ו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:JWS
הסמכה:CE, ISO

● PLA, APET, PETG, CPET מכונה שחול של גיליון שכבה אחת או רב שכבתית. זהו אחד מקווי הייצור המתקדמים ביותר עם טכנולוגיית התבגרות ויציבות בסין. בהשוואה לציוד אחר מאותו סוג, היעילות הכוללת שלו גבוהה ביותר מ -30%. קו זה מתאים גם ל- PLA, APET, PETG, CPET.

petg נקרא PET בטמפרטורה נמוכה, זהו חומר אריזה חדש וידידותי לסביבה עם תכונות כגון ברק גבוה, שקיפות טובה, מאפיין מכשול מעולה, הידבקות עצמית, המשמש להדבקת דבק ועיבוד בתדירות גבוהה.

CPET הוא סוג של PET שונה, עם עמידות טובה לטמפרטורה גבוהה, הוא משמש בדרך כלל לחבילה בתנור מיקרוגל

PLA הוא סוג של קו צורה של פוליאסטרים אליפטיים. ניתן להשתמש ב- PLA במארז קשיח של פירות, ירקות, ביצים, אוכל מבושל ואוכל צלוי, ואפשר להשתמש בו גם לאריזת כריך, ביסקוויט וכמה חבילות אחרות כמו פרח טרי.

יישומים

12

PLA-3

PLA-4

מפרטים
מספר סימוכיןרב שכבתישכבה אחתיעיל מאוד
דגם המפרץSJZ120 / 65-1000SJZ120-1000SJZ150-1500
עובי ייצור (מ"מ)0.2 1.5 XNUMX0.2 1.5 XNUMX0.2 1.5 XNUMX
עוצמת מוסר עיקרית (קילוואט)110 / 45110160
קיבולת (ק"ג / שעה)500450800


יתרון תחרותי

ביצועים ויתרון:
פס ייצור זה מאמץ את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר באירופה. זהו הישג מחקרי חדש של קו ייצור חיסכון באנרגיה, המתאים לחילוץ במהירות גבוהה של צינור HDPE, PP וצינורות פוליאולפין אחרים. בהשוואה לקו ייצור משותף, האפקט החוסך באנרגיה מגיע ל -35%, ויעילות המוצר עולה יותר מפי 1, ולכן היא לא רק חוסכת את עלות האתר וכוח העבודה, אלא גם משפרת את היעילות.
לפס ייצור זה מראה יפה, תואר אוטומטי גבוה יותר, ייצור אמין ויציב.


8
9
10
אריזה ומשלוח

כל מכונות Jwell יהיו ארוזות על ידי משטחי עץ. עבור חלקי חילוף חשובים נארוז עם ארגז העץ. כדי שהמכונות וחלקי החילוף יוכלו להגיע בבטחה ללקוח הסיני. אנו מבקשים מהלקוח שלנו לקנות את הביטוח לפני משלוח המכולות.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
שאלות נפוצות

ש 1: מהי כושר הייצור שלך?
A1: אנו מייצרים יותר מ- 2000 קווי שחול מתקדמים בכל שנה ברחבי העולם.

ש 2: מה לגבי משלוח?
A2: אנחנו יכולים לשלוח את חלקי החילוף הקטנים באמצעות אוויר מפורש לעניין דחוף. וקו הייצור השלם בים כדי לחסוך בעלויות. אתה יכול להשתמש בסוכן המשלוחים שהוקצה לך או במשלח השיתופי שלנו. הנמל הקרוב ביותר הוא סין שנחאי, נמל נינגבו, הנוח לתחבורה ימית ..

ש 3: האם יש שירות לפני המכירה?
A3: כן, אנו תומכים בשותפים העסקיים שלנו על ידי שירות לפני מכירה. ל- Jwell למעלה מ -300 מהנדסי בדיקה טכניים הנוסעים ברחבי העולם. כל המקרים יענו בפתרונות מהירים. אנו מספקים שירות הדרכה, בדיקה, תפעול ותחזוקה למשך חיים.

ש 4: האם העסק והכסף שלנו בטוחים עם מכונות Jwell?
A4: כן, העסק שלך בטוח והכסף שלך בטוח. אם תבדוק את הרשימה השחורה של חברת סין, תראה שהיא אינה מכילה את השם שלנו מכיוון שלעולם לא נצרנו את הלקוחות שלנו. JWELL נהנית ממוניטין רב מצד הלקוחות והעסק והלקוחות שלנו גדלים משנה לשנה.


חקירה