כל הקטגוריות
  • PE
  • PE630
  • PE
  • PE630

Jwell חיסכון באנרגיה 315 מ"מ - 630 מ"מ PE מכבש צינורות PE לאספקת חקלאות / גז

מקום מוצא:

סין

שם המותג:

Jwell

מספר דגם:

JWS90 / 38

הסמכה:

CE ו- ISO


צרו קשר
סרטון עבודה של מוצר

תיאור

HDPE 315mm - 630mm PE Extruder Extruder מוחל בעיקר בצינור אספקת מים וגז. פס ייצור זה יכול לייצר בצינור HDPE בקוטר של 315mm / 355mm / 500mm / 630mm, וגם יכול להיות מתאים לייצור צינורות דרגת לחץ שונים נעים בין SDR9-SDR26. קו ייצור זה מורכב ממכבש בורג יחיד JWS90 / 38, ראש מת, מיכל כיול, מיכל מים, מיכל קירור, יחידת גרירה, חותך ומערם. על מנת לייצר צינורות בעלי קיבולת גדולה יותר ויעילות גבוהה יותר, אנו מציעים גם ללקוחותינו לאבזר את מערכות הגרביומטריה. לאחר כל השנים הללו התבצענו שינויים מסוימים עבור המכבש הראשי, ראש המוות, מיכל הכיול והחותך כדי ליצור שביעות רצון טובה יותר של הלקוחות.

מכבש:
קוטר HDPE של 315 מ"מ - מכבש צינורות PE 630 מ"מ. מצויד במכבש JWS90 / 38 עם מערכת בקרת PLC של סימנס ומערכת חימום חסכונית באנרגיה. המנוע יכול להיות נע בין 250kw-280kw. הקיבולת נעה גם בין 800-1000 ק"ג לשעה. אנו מספקים גם שתי תיבות הילוכים שונות ללקוחות כדי לבחור באופציה. האחד מיוצר בסין המותג האיכותי ביותר Guomao; אחר הוא פלנדר, תוצרת גרמניה.
מכבשעובש / מת:
ג'וול מכינה את תבניות הצינור לבדה. לצינורות HDPE, עם תבנית חומר מיוחדת 40Cr. לצד, אנו יכולים גם לספק שירות חלקי חילוף מלא לעובש כולל סיכה למות, שיח למות וכיול למות. אנו מספקים גם כיול באיכות גבוהה ובמהירות גבוהה כדי לענות על דרישת הלקוחות השונים.
מיכל כיול:
Jwell מתכנן מיכל כיול אנרגיה וביצועים גבוהים עבור לקוחות. מיכל הכיול הזה הוא 9 מטר כדי לוודא שהצינורות יכולים להיות מספיק קירור וכיול. זה יכול גם להיות מצויד עם מהפך תדרים כדי לחסוך באנרגיה ועם רעש נמוך בזמן שהמשאבה פועלת. עבור קו שחול של צינורות בקוטר גדול, מיכל הכיול יעוצב כשני חלקים כדי לוודא שיש לו אפקט כיול טוב יותר.

מיכל חיסון
מיכל קירור:
פיית המים תוכננה במיוחד בתוך מיכל המים. ואת המים ניתן לרסס על הצינורות עם כיוון של 360 מעלות. ניתן גם לכוונן את פתח המים כדי לענות על דרישת הלקוח. עבור קו שחול מהיר בצינור, בדרך כלל ציידנו 3 סטים של מיכלי מים.
מיכל קירוריחידת גרירה:
עבור מכבש צינורות PE 315 מ"מ - 630 מ"מ, Jwell מעצב שש יחידת גרירה של זחל. תחת שליטה של ​​מהפך תדרים או מערכת בקרת מנוע סרוו, ניתן לסנכרן את יחידת ההובלה הזו עם המכבש הראשי כדי לוודא שכל קו הייצור הזה עובד בצורה חלקה.

מַחתֵךקאטר:
Jwell מעצבת מערכת חיתוך ללא אבק למכונה זו. מצויד עם מהפך תדרים או מערכת מנוע סרוו, החותך יכול לחתוך את הצינורות במדויק. החוד הוא גם חלק מאוד.

מערם:
ציוד זה מצויד במערכת בקרה פנאומטית. .


יישומים

כחומר קשוח וגמיש המסוגל להימשך 100 שנה ויותר עם תחזוקה מינימלית, צינור HDPE הוכיח שהוא מעולה על חומרי צנרת רבים אחרים כאמצעי להובלה והפצה של מים שתויים. אורך חייו הארוך של צינור HDPE ועלויות התחזוקה הנמוכות שלו, יחד עם יכולתו להתקין אותו במגוון טכנולוגיות ללא תעלות מובילים לכך שצינור HDPE יעלה בעלויות מחזור החיים הנמוכות ביותר מכל מערכת צנרת מים שתייה. צינור HDPE הוא פיתרון הצנרת האידיאלי למערכות מים ציבוריים ופרטיים. צינור HDPE כולל חיי שירות של למעלה מ -100 שנה ויש לו את הרבגוניות לבצע במגוון תנאים. צינור HDPE מספק השקעה הגיונית ותחזוקתית נמוכה ביישומי מים ראויים לשתייה עירונית ופרטית. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לדבר עם נציג שירות לקוחות על האופן שבו צינור מים HDPE יכול להועיל לפרויקט הבא שלכם.

应用 场景 9    应用 场景 3    应用 场景 1


מפרטים


תמונה QQ 20210324131850

יתרון תחרותי

ביצועים ויתרון:
JWELL MACHINERY (CHANGZHOU) CO., LTD. הוא מרכז אסטרטגיית פיתוח נוסף של שנחאי JWELL Machinery Co., Ltd., הממוקם בג'יאנגסו ז'ונגגואנקון בפארק התעשייה הטכנולוגית הגבוהה, בעיר ליאנג, במחוז ג'יאנגסו, יצרן היי-טק המתמחה במחקר ופיתוח של ציוד שחול פלסטי. שטח המפעל הוא 400 דונם; יש לנו צוות מו"פ מוסמך וצוות מהנדסי מכונות וחשמל מנוסה, כמו גם קרן עיבוד מתקדמת וחנות הרכבה נורמטיבית. הרוח הארגונית שלנו היא "קשובה, מהירה ומסודרת", תוך שמירה על תחום שחול חדש. מוזמן בעיקר ללקוחות חדשים וותיקים לבקר אותנו לחקירה, הכוונה ושיתוף פעולה. אנו שמחים להציע תמיכה עוצמתית


8
9
10
אריזה ומשלוח

כל מכונות Jwell יהיו ארוזות על ידי משטחי עץ. עבור חלקי חילוף חשובים נארוז עם ארגז העץ. כדי שהמכונות וחלקי החילוף יוכלו להגיע בבטחה ללקוח הסיני. אנו מבקשים מהלקוח שלנו לקנות את הביטוח לפני משלוח המכולות.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
שאלות נפוצות

ש 1: מהי כושר הייצור שלך?
A1: אנו מייצרים יותר מ- 2000 קווי שחול מתקדמים בכל שנה ברחבי העולם.

ש 2: מה לגבי משלוח?
A2: אנחנו יכולים לשלוח את חלקי החילוף הקטנים באמצעות אוויר מפורש לעניין דחוף. וקו הייצור השלם בים כדי לחסוך בעלויות. אתה יכול להשתמש בסוכן המשלוחים שהוקצה לך או במשלח השיתופי שלנו. הנמל הקרוב ביותר הוא סין שנחאי, נמל נינגבו, הנוח לתחבורה ימית ..

ש 3: האם יש שירות לפני המכירה?
A3: כן, אנו תומכים בשותפים העסקיים שלנו על ידי שירות לפני מכירה. ל- Jwell למעלה מ -300 מהנדסי בדיקה טכניים הנוסעים ברחבי העולם. כל המקרים יענו בפתרונות מהירים. אנו מספקים שירות הדרכה, בדיקה, תפעול ותחזוקה למשך חיים.

ש 4: האם העסק והכסף שלנו בטוחים עם מכונות Jwell?
A4: כן, העסק שלך בטוח והכסף שלך בטוח. אם תבדוק את הרשימה השחורה של חברת סין, תראה שהיא אינה מכילה את השם שלנו מכיוון שלעולם לא נצרנו את הלקוחות שלנו. JWELL נהנית ממוניטין רב מצד הלקוחות והעסק והלקוחות שלנו גדלים משנה לשנה.


חקירה