כל הקטגוריות
 • PE110
 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • PE110
 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Jwell חיסכון באנרגיה 20 מ"מ - 110 מ"מ מכונת שחול צינור PE לניקוז מים / אזור אלקטרוני

מקום מוצא:

סין

שם המותג:

Jwell

מספר דגם:

JWS60 / 38

הסמכה:

CE ו- ISO


צרו קשר
סרטון עבודה של מוצר

תיאור

HDPE 20mm - 110mm PE Extruder Extruder מוחל בעיקר בצינור אספקת מים וגז. פס ייצור זה יכול לייצר בצינור HDPE בקוטר של 20mm/25mm/32mm/40mm/50mm/63mm/75mm/90mm/110mm, וגם יכול להיות מתאים לייצור צינורות דרגת לחץ שונים נעים בין SDR9-SDR26. קו ייצור זה מורכב ממכבש בורג יחיד JWS75 / 38, ראש מת, מיכל כיול, מיכל מים, מיכל קירור, יחידת גרירה, חותך ומערם. על מנת לייצר צינורות בעלי קיבולת גדולה יותר ויעילות גבוהה יותר, אנו מציעים גם ללקוחותינו לאבזר את מערכות הגרביומטריה. לאחר כל השנים הללו התבצענו שינויים מסוימים עבור המכבש הראשי, ראש המוות, מיכל הכיול והחותך כדי ליצור שביעות רצון טובה יותר של הלקוחות.

PE110


מכבש:
קוטר HDPE של 20 מ"מ - מכבש צינור PE 110 מ"מ. מצויד ב- JWS75 / 33 או JWS 75/38 מכבש עם מערכת בקרת PLC של סימנס ומערכת חימום חסכון באנרגיה. המנוע יכול להיות נע בין 75kw-160kw (75kw, 90kw, 110kw, 132kw, 160kw). הקיבולת נעה גם בין 200-650 ק"ג לשעה. אנו מספקים גם שתי תיבות הילוכים שונות ללקוחות כדי לבחור באופציה. האחד מיוצר בסין המותג האיכותי ביותר Guomao; אחר הוא פלנדר, תוצרת גרמניה.

עובש / מת:
ג'וול מכינה את תבניות הצינור לבדה. לצינורות HDPE, עם תבנית חומר מיוחדת 40Cr. לצד, אנו יכולים גם לספק שירות חלקי חילוף מלא לעובש כולל סיכה למות, שיח למות וכיול. אנו מספקים גם כיול באיכות גבוהה ובמהירות גבוהה כדי לענות על דרישת הלקוח שונה.


מיכל כיול:
Jwell מתכנן מיכל כיול ואנרגיה לביצועים גבוהים עבור לקוחות. מיכל הכיול הזה הוא 9 מטר כדי לוודא שהצינורות יכולים להיות מספיק קירור וכיול. זה יכול גם להיות מצויד עם מהפך תדרים כדי לחסוך באנרגיה, ולרעש נמוך בזמן שהמשאבה פועלת. עבור קו שחול של צינורות בקוטר גדול (630 ומעלה), מיכל הכיול יעוצב כשני חלקים כדי לוודא שיש לו אפקט כיול טוב יותר.


מיכל קירור:
פיית המים תוכננה במיוחד בתוך מיכל המים. ואת המים ניתן לרסס על הצינורות עם כיוון של 360 מעלות. ניתן גם לכוונן את פתח המים כדי לענות על דרישת הלקוח. עבור קו שחול מהיר בצינור, בדרך כלל ציידנו 3 סטים של מיכלי מים.
喷淋 箱

יחידת גרירה:
עבור 20 מ"מ - 110 מ"מ מכבש צינורות PE, עיצוב Jwell שתי יחידות הובלה של זחלים. תחת שליטה של ​​מהפך התדר או מערכת בקרת מנועי סרוו, ניתן לסנכרן יחידת הובלה זו עם המכבש הראשי כדי לוודא שכל קו הייצור הזה עובד בצורה חלקה.

牵引 机
קאטר:
Jwell מעצבת מערכת חיתוך ללא אבק למכונה זו. מצויד עם מהפך תדרים או מערכת מנוע סרוו, החותך יכול לחתוך את הצינורות במדויק. החוד הוא גם חלק מאוד.
切割 机

מערם ווינדר:
ציוד זה מצויד במערכת בקרה פנאומטית. לצינורות הקטנים מתחת 110 מ"מ (20-110 מ"מ) קוֹטֶר. אנו בדרך כלל מציעים ללקוח שלנו לצייד את המותח במקום מערם.


להלן חלק חלק רלוונטי למכונת הצינור:

        


יישומים

כחומר קשוח וגמיש המסוגל להימשך 100 שנה ויותר עם תחזוקה מינימלית, צינור HDPE הוכיח שהוא מעולה על חומרי צנרת רבים אחרים כאמצעי להובלה והפצה של מים שתויים. אורך חייו הארוך של צינור HDPE ועלויות התחזוקה הנמוכות שלו, יחד עם יכולתו להתקין אותו במגוון טכנולוגיות ללא תעלות מובילים לכך שצינור HDPE יעלה בעלויות מחזור החיים הנמוכות ביותר מכל מערכת צנרת מים שתייה. צינור HDPE הוא פיתרון הצנרת האידיאלי למערכות מים ציבוריים ופרטיים. צינור HDPE כולל חיי שירות של למעלה מ -100 שנה ויש לו את הרבגוניות לבצע במגוון תנאים. צינור HDPE מספק השקעה הגיונית ותחזוקתית נמוכה ביישומי מים ראויים לשתייה עירונית ופרטית. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לדבר עם נציג שירות לקוחות על האופן שבו צינור מים HDPE יכול להועיל לפרויקט הבא שלכם.

       


מפרטים


תמונה QQ 20210324131850

יתרון תחרותי

ביצועים ויתרון:
פס ייצור זה מאמץ את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר באירופה. זהו הישג מחקרי חדש של קו ייצור חיסכון באנרגיה, המתאים לחילוץ במהירות גבוהה של צינור HDPE, PP וצינורות פוליאולפין אחרים. בהשוואה לקו ייצור משותף, האפקט החוסך באנרגיה מגיע ל -35%, ויעילות המוצר עולה יותר מפי 1, ולכן היא לא רק חוסכת את עלות האתר וכוח העבודה, אלא גם משפרת את היעילות.
לפס ייצור זה מראה יפה, תואר אוטומטי גבוה יותר, ייצור אמין ויציב.


8
9
10
אריזה ומשלוח

כל מכונות Jwell יהיו ארוזות על ידי משטחי עץ. עבור חלקי חילוף חשובים נארוז עם ארגז העץ. כדי שהמכונות וחלקי החילוף יוכלו להגיע בבטחה ללקוח הסיני. אנו מבקשים מהלקוח שלנו לקנות את הביטוח לפני משלוח המכולות.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
שאלות נפוצות

ש 1: מהי כושר הייצור שלך
A1: אנו מייצרים יותר מ- 2000 קווי שחול מתקדמים בכל שנה ברחבי העולם.

ש 2: מה לגבי משלוח?
A2: אנחנו יכולים לשלוח את חלקי החילוף הקטנים באמצעות אוויר מפורש לעניין דחוף. וקו הייצור השלם בים כדי לחסוך בעלויות. אתה יכול להשתמש בסוכן המשלוחים שהוקצה לך או במשלח השיתופי שלנו. הנמל הקרוב ביותר הוא סין שנחאי, נמל נינגבו, הנוח לתחבורה ימית ..

ש 3: האם יש שירות לפני המכירה?
A3: כן, אנו תומכים בשותפים העסקיים שלנו על ידי שירות לפני מכירה. ל- Jwell למעלה מ -300 מהנדסי בדיקה טכניים הנוסעים ברחבי העולם. כל המקרים יענו בפתרונות מהירים. אנו מספקים שירות הדרכה, בדיקה, תפעול ותחזוקה למשך חיים.

ש 4: האם העסק והכסף שלנו בטוחים עם מכונות Jwell?
A4: כן, העסק שלך בטוח והכסף שלך בטוח. אם תבדוק את הרשימה השחורה של חברת סין, תראה שהיא אינה מכילה את השם שלנו מכיוון שלעולם לא נצרנו את הלקוחות שלנו. JWELL נהנית ממוניטין רב מצד הלקוחות והעסק והלקוחות שלנו גדלים משנה לשנה.


חקירה