כל הקטגוריות
  • WechatIMG358_副本
  • 中空 B-13
  • 中空 A-02
  • WechatIMG358_副本
  • 中空 B-13
  • 中空 A-02

קו דפוס מכה אוטומטי לחלוטין עבור בקבוקים וחביות

מקום מוצא:סוז'ו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:קו אוטומטי לחלוטין
הסמכה:CE,ISO
כמות מינימום הזמנה:סט 1
פרטי אריזה:אריזת מזרן
זמן משלוח:ימי 80
תנאי תשלום:TT,LC


צרו קשר
תיאור

● מתאים לייצור 100 מ"ל -5000 מ"ל בגודל שונה של בקבוק שמן ציוד, בקבוק שמן סיכה; 200 מ"ל -2000 מ"ל בגודל שונה של בקבוק שמפו, בקבוק שטיפת גוף, בקבוקי ניקוי ואחרים מוצרי טואלטיקה;

● שחולית שיתוף מרובת שכבות אופציונלית.

● מערכת קו רצועת תצוגה אופציונלית.

● על פי גודל המוצר, בחר חלל שונה של ראש המת.

● על פי החומר השונה, מערכת החלפת מסך הידראולית JW-DB אופציונלית.

● על פי דרישת הלקוח, התרוקנות אוטומטית אופציונלית מקוונת, שינוע גרוטאות מקוון, העברת מוצר מוגמר באינטרנט, אריזה מקוונת.

יישומים

שטח המפעל הוא 300 דונם,יותר מ -1000 עובדים ו -280 טכניים ומנהלים-עובדי מנט; יש לנו מו"פ מוסמך גבוהצוות מהנדסי מכונות וחשמל מנוסהכמו גם בסיס עיבוד מתקדם וחנות הרכבה נורמטיבית. אנו מספקים יותר מ 1000קובע קווים מדי שנה.מערכת תמיכה מרחוק, תמיכה מקוונת 24 שעות בתהליך ובתוכניתשינוי מוצרים חדשים וישנים.85% מחלקי המכונה מעובדים על ידי עצמנו, כמו חבית בורג, מתיםראש, תבנית, מנגנון פתיחה וסגירה וכו ', כדי להבטיח באופן מלא את האיכותיציבות החלקים המכניים.כ 2-30 ליטר מכונות דפוס מכה, על פי דרישת הלקוח, השבתה אוטומטית אופציונלית, על הקו, גרוטאות הובלה על גבי קו, העברת מוצרים מוגמרים באופן מקוון. כ 2-30 ליטר מכונות דפוס מכה, על פי דרישת הלקוח, השבתה אוטומטית אופציונלית, על הקו, גרוטאות הובלה על גבי קו, העברת מוצרים מוגמרים באופן מקוון.תמונהיתרון תחרותי

ביצועים ויתרון:
פס ייצור זה מאמץ את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר באירופה. זהו הישג מחקרי חדש של קו ייצור חיסכון באנרגיה, המתאים לחילוץ במהירות גבוהה של צינור HDPE, PP וצינורות פוליאולפין אחרים. בהשוואה לקו ייצור משותף, האפקט החוסך באנרגיה מגיע ל -35%, ויעילות המוצר עולה יותר מפי 1, ולכן היא לא רק חוסכת את עלות האתר וכוח העבודה, אלא גם משפרת את היעילות.
לפס ייצור זה מראה יפה, תואר אוטומטי גבוה יותר, ייצור אמין ויציב.


5
6
7
אריזה ומשלוח

כל מכונות Jwell יהיו ארוזות על ידי משטחי עץ. עבור חלקי חילוף חשובים נארוז עם ארגז העץ. כדי שהמכונות וחלקי החילוף יוכלו להגיע בבטחה ללקוח הסיני. אנו מבקשים מהלקוח שלנו לקנות את הביטוח לפני משלוח המכולות.

包装 图 1
包装 图 3
集装箱 运输 图片 (1)
包装 图 4
包装 图 5
集装箱 运输 图片 (4)
שאלות נפוצות

ש 1: מהי כושר הייצור שלך?
A1: אנו מייצרים יותר מ- 2000 קווי שחול מתקדמים בכל שנה ברחבי העולם.

ש 2: מה לגבי משלוח?
A2: אנחנו יכולים לשלוח את חלקי החילוף הקטנים באוויר מפורש לעניין דחוף. וקו הייצור השלם בים כדי לחסוך בעלויות. אתה יכול להשתמש בסוכן המשלוחים שהוקצה לך או במשלח השיתופי שלנו. הנמל הקרוב ביותר הוא סין שנחאי, נמל נינגבו, הנוח לתחבורה ימית.

ש 3: האם יש שירות לפני המכירה?
A3: כן, אנו תומכים בשותפים העסקיים שלנו על ידי שירות לפני מכירה. ל- Jwell למעלה מ -300 מהנדסי בדיקה טכניים הנוסעים ברחבי העולם. כל המקרים יענו בתמיסות מהירות. אנו מספקים שירות הדרכה, בדיקה, תפעול ותחזוקה למשך חיים.

ש 4: האם העסק והכסף שלנו בטוחים עם מכונות Jwell?
A4: כן, העסק שלך בטוח והכסף שלך בטוח. אם תבדוק את הרשימה השחורה של חברת סין, תראה שהיא לא מכילה את השם שלנו מכיוון שלעולם לא נצרנו את הלקוחות שלנו. JWELL נהנית ממוניטין רב מצד הלקוחות והעסק והלקוחות שלנו גדלים משנה לשנה.

חקירה