כל הקטגוריות
  • 1
  • 2
  • 1
  • 2

מכונת דפוס 30 ליטר לאוריאה לרכב/ארגז כלים/ חביות בידוד לוגיסטי

מקום מוצא:סוז'ו סין
שם המותג:Jwell
מספר דגם:JWZ-BM30
הסמכה:CE,ISO
כמות מינימום הזמנה:סט 1
פרטי אריזה:אריזת מזרן
זמן משלוח:ימי 75
תנאי תשלום:TT,LC


צרו קשר
סרטון עבודה של מוצר

תיאור

מתאים לייצור סוגים שונים של קופסת אוריאה לרכב, ארגז כלים, 

מושב רכב, צינור אוויר אוטומטי, לוח זרימה אוטומטי, פגוש ו
ספוילרים לרכב,לוגיסטי חביות בידוד.

● לאמץ מערכת שחול תפוקה גבוהה, צבירת ראש למות.

● מערכת קו רצועת תצוגה אופציונלית.

● מערכת בקרת סרוו הידראולית אופציונלית.

יישומים

שטח המפעל הוא 300 דונם,יותר מ -1000 עובדים ו -280 טכניים ומנהלים-עובדי מנט; יש לנו מו"פ מוסמך גבוהצוות מהנדסי מכונות וחשמל מנוסהכמו גם בסיס עיבוד מתקדם וחנות הרכבה נורמטיבית. אנו מספקים יותר מ 1000קובע קווים מדי שנה.מערכת תמיכה מרחוק, תמיכה מקוונת 24 שעות בתהליך ובתוכניתשינוי מוצרים חדשים וישנים.85% מחלקי המכונה מעובדים על ידי עצמנו, כמו חבית בורג, מתיםראש, תבנית, מנגנון פתיחה וסגירה וכו ', כדי להבטיח באופן מלא את האיכותיציבות החלקים המכניים.כ 2-30 ליטר מכונות דפוס מכה, על פי דרישת הלקוח, השבתה אוטומטית אופציונלית, על הקו, גרוטאות הובלה על גבי קו, העברת מוצרים מוגמרים באופן מקוון. כ 2-30 ליטר מכונות דפוס מכה, על פי דרישת הלקוח, השבתה אוטומטית אופציונלית, על הקו, גרוטאות הובלה על גבי קו, העברת מוצרים מוגמרים באופן מקוון.


מפרטים
מספר סימוכיןיחידהBM30
נפח מוצר מקסימליL30
מחזור יבשמחשב / שעה600
מבנה ראש למותסוג מצטבר
קוטר הבורג הראשיmm80
יכולת ייצור מקסימלית (PE)kg / h120
נהיגה במנועKw37
נפח מצטברL5.2
כוח מנוע משאבת שמן(שרת)Kw22
עוצמת לחיצהKN280
רווח בין פלטהmm400 900 XNUMX
גודל פלטה W * Hmm740 * 740
מקסימום גודל עובשmm550 * 650
כוח חימום של ראש למותKw20
ממד מכונה L * W * Hm4.3 * 2.2 * 3.5
משקל מכוניתT12
כוח מוחלטKw95

הערה:המידע המופיע לעיל הוא לעיון בלבד, ניתן לעצב את קו הייצור על פי דרישות הלקוח.

יתרון תחרותי

ביצועים ויתרון:
JWELL MACHINERY (CHANGZHOU) CO., LTD. הוא מרכז אסטרטגיית פיתוח נוסף של שנחאי JWELL Machinery Co., Ltd., הממוקם בג'יאנגסו ז'ונגגואנקון בפארק התעשייה הטכנולוגית הגבוהה, בעיר ליאנג, במחוז ג'יאנגסו, יצרן היי-טק המתמחה במחקר ופיתוח של ציוד שחול פלסטי. שטח המפעל הוא 400 דונם; יש לנו צוות מו"פ מוסמך וצוות מהנדסי מכונות וחשמל מנוסה, כמו גם קרן עיבוד מתקדמת וחנות הרכבה נורמטיבית. הרוח הארגונית שלנו היא "קשובה, מהירה ומסודרת", תוך שמירה על תחום שחול חדש. מוזמן בעיקר ללקוחות חדשים וותיקים לבקר אותנו לחקירה, הכוונה ושיתוף פעולה. אנו שמחים להציע תמיכה עוצמתית


8
9
10
אריזה ומשלוח

כל מכונות Jwell יהיו ארוזות על ידי משטחי עץ. עבור חלקי חילוף חשובים נארוז עם ארגז העץ. כדי שהמכונות וחלקי החילוף יוכלו להגיע בבטחה ללקוח הסיני. אנו מבקשים מהלקוח שלנו לקנות את הביטוח לפני משלוח המכולות.

包装 图 1
包装 图 2
包装 图 3
包装 图 4
包装 图 5
包装 图 6
שאלות נפוצות

ש 1: מהי כושר הייצור שלך?
A1: אנו מייצרים יותר מ- 2000 קווי שחול מתקדמים בכל שנה ברחבי העולם.

ש 2: מה לגבי משלוח?
A2: אנחנו יכולים לשלוח את חלקי החילוף הקטנים באמצעות אוויר מפורש לעניין דחוף. וקו הייצור השלם בים כדי לחסוך בעלויות. אתה יכול להשתמש בסוכן המשלוחים שהוקצה לך או במשלח השיתופי שלנו. הנמל הקרוב ביותר הוא סין שנחאי, נמל נינגבו, הנוח לתחבורה ימית ..

ש 3: האם יש שירות לפני המכירה?
A3: כן, אנו תומכים בשותפים העסקיים שלנו על ידי שירות לפני מכירה. ל- Jwell למעלה מ -300 מהנדסי בדיקה טכניים הנוסעים ברחבי העולם. כל המקרים יענו בפתרונות מהירים. אנו מספקים שירות הדרכה, בדיקה, תפעול ותחזוקה למשך חיים.

ש 4: האם העסק והכסף שלנו בטוחים עם מכונות Jwell?
A4: כן, העסק שלך בטוח והכסף שלך בטוח. אם תבדוק את הרשימה השחורה של חברת סין, תראה שהיא אינה מכילה את השם שלנו מכיוון שלעולם לא נצרנו את הלקוחות שלנו. JWELL נהנית ממוניטין רב מצד הלקוחות והעסק והלקוחות שלנו גדלים משנה לשנה.


חקירה